logo Dietistengroep Dito

We zijn momenteel onze website aan het vernieuwen.
Medio april vindt u hier onze nieuwe website.

Diëtistengroep Dito

De naam Dito staat voor Diëtisten in Tilburg en omstreken. Wij geven advies en voorlichting op het gebied van voeding. Goede voeding is vooral gevarieerde voeding, waarin alle voedingsstoffen in de juiste verhouding aanwezig zijn. Voor ieder mens ligt die verhouding anders. Onze kracht ligt dan ook in het maken van een voedingsadvies op maat. Dito biedt begeleiding bij onder ander overgewicht, ondervoeding, diabetes mellitus, verhoogd cholesterol, maag-darmklachten, oncologie, maaltijdvervangers, kindervoeding, hart- en vaatziekten, COPD, eetstoornissen, voedselovergevoeligheid.

Contactgegevens

Algemeen nummer DITO: 013-7440384
info@dietistengroep-dito.nl
www.dietistengroep-dito.nl

Diëtisten

Jessica van der Velde (Tilburg)
Specialisatie: allergieën / intoleranties
06 126 636 61
j.vandervelde@dietistengroep-dito.nl    
    
Heleen Berkelmans (Goirle)
06 133 607 15        
h.Berkelmans@dietistengroep-dito.nl
    
Maaike Boogers (Tilburg)
Specialisatie: eetstoornissen
06 510 611 99
info@maaikeboogers.nl

Yvonne Hems (Tilburg / Dongen)
06 405 484 02    
y.Hems@dietistengroep-dito.nl
            
Willemijn Heye (Hilvarenbeek / Waalwijk / Oisterwijk / Tilburg / Heusden)
06 487 718 72    
w.Heye@dietistengroep-dito.nl

Trudy Jacobs (Berkel Enschot / Tilburg  Waalwijk / Oisterwijk)
Specialisatie: allergieën / intoleranties / kindervoeding / coeliakie
06 536 313 73
t.jacobs@dietistengroep-dito.nl
            
Thea Leussink (Oisterwijk / Tilburg / Moergestel / Berkel-Enschot)
Specialisatie: Ouderen / Ondervoeding / gewichtsverlies / COPD / Oncologie / Parkinson
06 117 167 73
t.Leussink@dietistengroep-dito.nl

Evelien van Opstal (Tilburg)
06 403 995 47        
evelien@dietistengroep-dito.nl

Openingstijden

Wij werken uitsluitend op afspraak.
Telefonisch zijn wij dagelijks tijdens kantooruren te bereiken.